Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Дітей військовослужбовців та працівників університету привітали із Новорічними та Різдвяними святами

  • >
  • >
  • >
  • Дітей військовослужбовців та працівників університету привітали із Новорічними та Різдвяними святами
21.12.2019

За давньою доброю традицією з нагоди Дня Святого Миколая та напередодні Новорічних та Різдвяних свят в університеті влаштовують чудове дійство для діток військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, чиї батьки, рідні та близькі служать та працюють у стінах навчального закладу. 20 грудня тут відбулась новорічна вистава.

Маленьких гостей радо зустрічав Дід Мороз зі своєю помічницею, Снігуронькою, який кожному з дітлахів вручив солодкий гостинець. Дітки розгадували загадки, співали та веселилися.

Юних гостей свята, хлопчиків та дівчаток, привітали тимчасово виконуючий обов’язки начальника університету генерал-лейтенант Віктор Тарасов.

Представник Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України капелан Димитрій Присяжний, розповів діточкам, дорослим та малятам про Святого Миколая та Різдво Христове, пригостив гостей свята солодощами та подарував Святі образки.

Малеча із задоволенням подивилась святкову новорічну виставу “Ковбойський новий рік” у виконанні театру пісні “Світ чудес”, під керівництвом члена Всеукраїнської музичної спілки, Асоціації діячів естрадного мистецтва України, викладача естрадного вокалу вищої категорії Вікторії Малиновської.

Свято видалось на славу! Дітки та їх батьки залишилися дуже задоволеними. А дитячі посмішки та сяючі очі – головна нагорода організаторам!