Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Святкування 25-річчя від Дня заснування кафедри керівництва військами (силами) в мирний час

05.04.2019

4 квітня 2019 року виповнилося 25 років від дня заснування кафедри керівництва військами (силами) в мирний час командно-штабного інституту застосування військ (сил) Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

З цієї нагоди в командно-штабному інституті застосування військ (сил) відбулися урочисті заходи за участю керівництва університету, представників Головного управління персоналу генерального штабу ЗС України, представники об’єднаного оперативного штабу ЗС України, постійного складу університету та запрошених  гостей ветеранів кафедри які проходили службу та працювали з дня існування кафедри.

Керівництво університету, представник Головного управління персоналу генерального штабу ЗС України та представник об’єднаного оперативного штабу ЗС України привітали усіх присутніх зі святом – 25-ї річниці Дня заснування кафедри керівництва військами (силами) в мирний час.

З нагоди свята від начальника університету було вручено постійному складу та ветеранам кафедри грамоти, подяки  та грошові премії.