Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Тематичний вечір, присвячений 205 річниці з Дня народження Т.Г. Шевченка, проведено в гуманітарному інституті

  • >
  • >
  • >
  • Тематичний вечір, присвячений 205 річниці з Дня народження Т.Г. Шевченка, проведено в гуманітарному інституті
18.03.2019

Щороку в березневі дні все свідоме українство вшановує свого Генія і Пророка, який став символом України ‒ Тараса Григоровича Шевченка.  З метою гідного відзначення чергової річниці з Дня народження великого поета і мислителя, підтримки заходів із вивчення і популяризації спадщини Великого Кобзаря днями в гуманітарному інституті Національного університету оборони України імені Івана Черняховського за участю командування інституту, слухачів, науково-педагогічних працівників та художніх колективів відбувся тематичній вечір присвячений черговій річниці з дня його народження.

Одним із завдань інституту сьогодні є проведення патріотичного виховання серед особового складу задля вивчення  невмирущого і незгасного слова Тараса Шевченка – батька української нації.

Слухачі інституту продекламували вірші Великого Кобзаря та висловили своє бачення щодо творчості Шевченка. Слова поета сьогодні є актуальними та пророчими і надихають на боротьбу проти несправедливості, адже саме його рядки: «Борітеся – поборете, вам Бог помагає! За Вас правда, за Вас слава і воля святая!» ‒ звучали на Майдані під час Революції Гідності.

Минуло 205 років від Дня народження Т.Г.Шевченка – славного сина українського народу, але й нині його слово живе серед нас. Тому безперечним є те, що сьогодні, коли відбувається духовне відродження національної культури і освіти, всі ми відкриваемо для себе його скарбницю, багату на творчість, яку неможливо повторити.