Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

У стінах університету вперше проходитиме Чемпіонат ЗС України з настільного тенісу серед вищих військових навчальних закладів

  • >
  • >
  • >
  • У стінах університету вперше проходитиме Чемпіонат ЗС України з настільного тенісу серед вищих військових навчальних закладів
18.02.2020

Сьогодні, 18 лютого в університеті стартував Чемпіонат Збройних Сил України з настільного тенісу за програмою Спартакіади серед вищих військових навчальних закладів ІІІ групи. Змагання такого формату проходять вперше у ЗСУ.

У дебютному Чемпіонаті участь беруть збірні команди від навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій НУОУ (м. Київ), Військового інституту танкових військ НТУ “ХПІ” (м. Харків), Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська Морська Академія» (м. Одеса) та Військово-юридичного інституту Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» (м. Харків).

З вітальним словом урочисту церемонію відкриття Чемпіонату розпочав заступник начальника відділу нормативно-методичного забезпечення фізичної підготовки та спортивної діяльності Управління фізичної культури та спорту Міністерства оборони України Роман Нізов. Привітав також учасників з початком змагань та побажав наснаги на нові спортивні досягнення начальник навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій НУОУ полковник Олександр Петрачков.

Змагання розпочалися у доволі теплій та дружній атмосфері. Молоді спортсмени вступили у тенісні «баталії» доволі енергійно та завзято. Проте кожен учасник бажає довести, що саме він є кращим та вивести свою команду на вершину почесного п’єдесталу.

Тож, битва за звання кращого «пінг-понгера» обіцяє бути видовищною та, по-спортивному, запеклою. Чемпіонат буде тривати у стінах університету до 20 лютого.