Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Триває дистанційний навчальний онлайн курс міжнародної програми “Протидія тероризму”

15.01.2021

З 11 по 23 січня 2021 рокув Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського за сприянням програми НАТО “Удосконалення військової освіти” (DEEP − Defence Education Enhancement Program) для науково-педагогічних працівників університету триває он-лайн курс за темою “Протидія тероризму”(Counter-Terrorism Reference Curriculum). Он-лайн курс проводиться 12 представниками з 6 країн світу (Великобританії, США, Франції, Бельгії, Іспанії та Австралії), за підтримки Азіатсько-Тихоокеанського фонду (Asia-Pacific Foundation) та Лондонської школи економіки і політичних наук (LSE − London School of Economics & Political Science).

Програму протидії насильницькому екстремізму та тероризму було створено під егідою “Тихоокеанського фонду” з метою підтримки інтересів Альянсу та країн партнерів для розвитку професійних якостей спеціалістів у подальшому розробленні національної стратегії протидії тероризму. Понад 100 експертів з різних країн на п'яти континентах, включаючи Туніс, Йорданію та Мавританію, а також численні міжнародні організації зробили свій внесок у розроблення та апробацію кінцевого продукту.

Починаючи цю навчальну програму, доктор Антоніо Міссіролі (Dr. Antonio Missiroli), помічник генерального секретаря НАТО з питань нових викликів безпеці, зазначав: “Виклики безпеці, такі як тероризм, не зменшуються через глобальну пандемію. Тероризм підриває нашу безпеку, засадничі цінності, які надихають наше суспільство. Альянс прагне вирішити цю загрозу усіма доступними засобами”.

Навчальну програму курсу було розроблено представниками Національного університету оборони України імені Івана Черняховського спільно з керівником “Тихоокеанського фонду” (Asia-Pacific Foundation) і доктором LSE паном Саджаном Кохелом (Sajjan M. Cohel).

Заняття проводяться в он-лайн режимі, з використанням сучасних засобів інформаційних технологій платформи дистанційного навчання Наукового центру дистанційного навчання університету та програмного забезпечення “Big Bluе Button”, що в свою чергу впливає на якісне засвоєння навчального матеріалу курсу.

Слухачами курсу є науково-педагогічні працівники університет. Значна частина офіцерів, які мають рівень володіння англійською мовою СМР-2, вільно спілкуються та ставлять питання викладачам курсу в інтерактивному режимі. Решта слухачів мають можливість отримувати інформацію завдяки організації синхронного перекладу.

Матеріали курсу й отримані знання сприятимуть покращенню вивчення та викладання проблематики використання Збройних Сил України у протидії тероризму.

Довідково

Лондонська школа економіки і політичних наук  (LSE)  є навчальним підрозділом Лондонського університету, яка була заснована в 1895 році з метою “поліпшення суспільства”, та спеціалізується на вивченні суспільних наук, у яких є визнаним лідером.

Лондонська школа економіки входить у групу “Рассел” і Золотий трикутник провідних науково-дослідних університетів Великобританії. LSE займає 2-е місце в світі (після Гарвардського університету) в галузі суспільних наук (ttps://en.wikipedia.org/wiki/London_School_of_Economics.)