Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Триває курс первинної військово-професійної підготовки з курсантами університету

16.08.2021

На базі навчального центру університету (с. Дівички) триває другий етап курсу військово-первинної професійної підготовки з курсантами першого курсу набору 2021 року навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій. Дисципліна, розпорядок дня і базові військові навички – всім цим живуть новоспечені військовослужбовці впродовж місяця.

Курс “молодого бійця” включає в себе надання первинних знань та вмінь з порядку поводження зі зброєю та її застосування, дій на полі бою (пересування та орієнтування на місцевості), стройової та фізичної підготовки, надання домедичної допомоги, а також першої психологічної допомоги (самодопомоги), забезпечення живучості на полі бою (поводження з саморобними вибуховими пристроями) та формування стійких морально-психологічних якостей, тобто отримання знань і навичок, необхідних для захисту держави.

Юнаки та дівчата наполегливо засвоюють новий та доволі складний навчальний матеріал щодо технічної характеристики стрілецької зброї та ручних гранат, основ балістики, заходів безпеки при поводженні зі зброєю, прийомів та правил, а також особливостей техніки і тактики стрільби в різних умовах. Вже на цьому тижні вони зможуть закріпити набуті знання під час практичних стрільб.

Для підтримання стійкого морально-психологічного стану, відновлення моральних, психічних та фізичних сил при організації дозвілля курсанти мали змогу відвідати Національний історико-етнографічний заповідник “Переяслав”, де дізналися більше про українську культурну спадщину та традиції, а також зарядилися енергією для подальшого сумлінного опанування основ військової справи. 

Попереду на новоспечених військовослужбовців ще чекають години занять з тактичної, вогневої, розвідувальної, інженерної підготовки та військової топографії, адже до університету вони прийшли, аби стати справжніми професіоналами.