Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Триває Навчальний збір з майбутніми офіцерами запасу на базі навчальних центрів ЗС України

16.07.2021

На базі 169-го Навчального центру “Десна” імені князя Ярослава Мудрого, навчального Центру університету (с. Дівички), а також 143-го Центру розмінування Командування Сил підтримки ЗС України (м. Кам’янець-Подільський) триває Навчальний збір з майбутніми офіцерами запасу – випускним курсом кафедри військової підготовки університету.

Випускники продовжують удосконалювати професійні навички та відточують майстерність під час практичних стрільб. Днями студенти вражали умовного ворога з автомата Калашникова та пістолета Макарова.

Крім того, інструкторським складом кафедри та 143-го Центру розмінування з майбутніми офіцерами запасу також були проведені заняття з підривної справи. Під час практичних навчань випускники ознайомилися з правилами та способами ведення підривної діяльності у військах. Зокрема, відпрацювали перебивання дерев’яного бруса подовженим зарядом.

У свою чергу, майбутні фахівці з тилового забезпечення та логістики наочно ознайомилися з матеріально-технічною базою підрозділів.

Викладацький та інструкторський склад військової кафедри університету стверджує, що майбутні офіцери гідно долають усі випробування і твердо налаштовані надалі здобувати нові знання та навички.