Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Триває вступна кампанія на навчання за оперативно-тактичнем рівнем підготовки

26.06.2019

В університеті триває складання вступних випробувань офіцерами - кандидатами на навчання за оперативно-тактичним рівнем підготовки. Через велику кількість бажаючих навчатися у провідному вищому військововму навчальному закладі, вступну кампанію цього року розділено на два етапи. Конкурс на деякі спеціальності досить високий. 

Офіцери, які прагнуть навчатися в університеті, протягом кількох днів складають іспити з оцінки професійного рівня, знання іноземної мови, рівня фізичної підготовленості. Важливим елементом перевірки також є проведення психологічного відбору та військово-лікарської комісії.

В ході випробувань вступники демонструють свої найкращі якості, високий рівень базових знань та умінь. Кращі з них отримають довідки про успішне складання вступних випробувань та невдовзі стануть слухачами Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Проходить вступна кампанія на базі навчального центру університету, розташованого на території одного з військових полігонів неподалік від столиці.