Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Представниця університету бере участь в онлайн тренінгу, який проводять у Києві британські фахівці для військових керівників вищого рівня

  • >
  • >
  • >
  • Представниця університету бере участь в онлайн тренінгу, який проводять у Києві британські фахівці для військових керівників вищого рівня
24.07.2020

23-24 липня у Києві фахівці Академії оборони Великої Британії проводять короткостроковий навчальний онлайн курс англійською мовою в рамках реалізації програми “Підготовка керівників вищого рівня”. Метою курсу є удосконалення керівних навичок учасників, ознайомлення із сучасними управлінськими методиками та засадами аналітичної роботи.

Начальник кафедри стратегічних комунікацій навчально-наукового центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони бере участь у зазначеному курсі.

Протягом двох днів учасники заходу в ході лекційних занять та роботи у синдикатах вивчають теоретичні та особистісні аспекти лідерства, питання розробки стратегії та її впровадження, розглядають питання розуміння стратегічного контексту та інструменти для проведення його аналізу, вчаться формувати свою модель лідерства, визначивши основні характеристики лідера тощо.

Стратегічний лідер – це не просто людина, яка веде за собою та здійснює керівництво; стратегічний лідер повинен розуміти потенційні загрози та можливості, вміти визначати модель майбутнього, застосовуючи різні інструменти аналізу.

Варто зазначити, що цей курс є обов’язковим для високопосадовців військової сфери та цивільного персоналу відповідного рівня в органах державного управління та збройних силах Великої Британії. Британські експерти зауважили, що військовослужбовці збройних сил Великої Британії вивчають питання лідерства та розв’язання конфліктів на всіх рівнях військової освіти та підготовки.

Безумовно, участь в такому заході сприятиме ефективнішій підготовці офіцерів-лідерів через впровадження нових методик та прийомів викладання в навчальні програми.