Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

У Києві триває планування Річної національної програми на наступний рік

08.07.2019

Днями у Києві відбувся тренінг щодо ознайомлення з методологією управління, орієнтованого на результат, у застосуванні до планування, виконання, моніторингу та оцінки Річної національної програми (РНП), організований Проектом “Експертна підтримка врядування та економічного розвитку” (EDGE) за фінансового сприяння Міністерства міжнародних справ Канади.

Захід, у якому взяли участь представники Міністерства оборони України та навчально-наукового центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, був присвячений обговоренню планування Річної національної програми 2020, а саме Стратегічної мети 2.2 (Ціль 2.2.5 Набуття спроможностей сил оборони у сфері стратегічних комунікацій).

Учасникам був представлена існуюча система планування, виконання, моніторингу та оцінки РНП, застосування принципів управління, орієнтованого на результат, для деталізації цілей РНП 2020 на очікувані результати та пріоритетні завдання, а також принципи формулювання проблем, розроблення дерева цілей та визначення/формулювання цілей, пріоритетних завдань. Тренери, зокрема, наголошували на необхідності розуміння результату та вибудовування структури задля його досягнення та акцент потрібно робити не на заходах, а саме на досягненні результату.

В ході жвавої дискусії були сформульовані пропозиції щодо розвитку стратегічних комунікацій сил оборони на найближчу перспективу, які будуть включені до РНП 2020.