Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

У Києві відбувся круглий стіл “Український фронтир: виклики для Закарпаття та Причорномор’я”

08.07.2019

Днями у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України відбувся круглий стіл “Український фронтир: виклики для Закарпаття та Причорномор’я”.

У зазначеному заході взяли участь представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського (Університет), зокрема навчально-наукового центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони.

Проєкт було реалізовано ДМГО “Центр міжнародної безпеки” у партнерстві з Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, Національним інститутом стратегічних досліджень та за фінансової підтримки представництва Фонду Конрада Аденауера. Дослідження проводилося протягом березня – червня 2019 року.

Метою проєкту є визначення актуальних загроз та викликів в мультикультурних, полінаціональних регіонах, де існують ризики посилення конфліктогенності через внутрішні та зовнішні чинники. Зокрема, дослідження проводилося в українському Причорномор’ї та на Закарпатті.

Матеріали круглого столу будуть використані науково-педагогічними працівниками Університету в ході підготовки навчально-методичних матеріалів.