Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

У Львові представники університету беруть участь в обговоренні ключових напрямів демократичного цивільного контролю над ЗСУ та питань гендерної політики в секторі безпеки та оборони

  • >
  • >
  • >
  • У Львові представники університету беруть участь в обговоренні ключових напрямів демократичного цивільного контролю над ЗСУ та питань гендерної політики в секторі безпеки та оборони
11.11.2020

Семінар з рівних прав і можливостей для жінок і чоловіків у Збройних Силах та інших ключових напрямів демократичного контролю над ЗС України триватиме два дні. В його роботі беруть участь представники місії ОБСЄ в Україні, Міноборони України, Генерального штабу ЗСУ, Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, національні експерти, а також представники громадських організацій.

Такі тренінги відбулись у Дніпрі, Харкові, Чернігові й Одесі. Цього разу слухачами семінару стали військовослужбовці Львівського гарнізону.

‒ Перший день нашої роботи присвячений питанням гендерної політики в секторі безпеки та оборони. Другий ‒ ключовим напрямам демократичного цивільного контролю над Збройними Силами України, ‒ зазначив менеджер проєктів у військово-політичній сфері, координатор проєктів ОБСЄ в Україні Олександр Гладкий. 

Серед тем порядку денного: “Демократичний цивільний контроль над ЗСУ та переваги від нього”, “Законодавча база для прав і свобод військовослужбовців ЗС України”, “Основні поняття гендерної концепції”,  “Гендерна взаємодія персоналу: старі виклики та нові можливості”, “Поточний стан гендерної інтеграції в МО України та Збройних Силах України”, “Стратегічні комунікації як механізм взаємодії між ЗСУ та громадянським суспільством” та інші.

Крім цього, а семінарі розглядатимуть питання державної мови як одного з чинників національної безпеки та ефективності комунікації військових із засобами масової інформації. 

Інформагентство АрміяInform