Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

У Міжнародній науковій конференції з морської безпеки брали участь прeдставники унівeрситeту

15.11.2019

В Одесі проходила Міжнародна наукова конференція з морської безпеки співорганізаторами якої були Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України та Міжнародний центр з безпекових та оборонних стратегій.

До участі у форумі були залучені представники міністерств та відомств України Одеської та Херсонської обласних державних адміністрацій, командування військово-морських сил США в Європі та Африці, прикордонної служби Грузії, штабу військово-морських сил Турецької Республіки, центру інформації та документації НАТО в Україні, оборонні та військово-морські аташе посольств іноземних держав в Україні, фахівці та експерти провідних національних та наукових установ та навчальних закладів.

Від Національного унівeрситeту оборони України залучались начальник кафeдри Військово-Морських Сил капітан 1 рангу Стeпан Яким'як і начальник центру воєнно-стратегічних досліджень полковник Анатолій  Павліковський.

В ході конференції основна увага була приділена розгляду таких питань: загрози безпеці в регіоні Чорного та Азовського морів, реалізації стратегії Військово-Морських Сил Збройних Сил України 2035, розвитку морської культури державних органів та громадянського суспільства.

За підсумками конференції буде опрацьовано рекомендації органам державного та військового управління щодо забезпечення національної безпеки держави на морі.