Повідом про корупцію
Особливості декларування 2022
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

У Національному університеті оборони України підсумували результати діяльності за 2021 рік та визначили завдання на наступний рік

  • >
  • >
  • >
  • У Національному університеті оборони України підсумували результати діяльності за 2021 рік та визначили завдання на наступний рік
29.12.2021

Новий рік – це той рубіж, який дозволяє оцінити досягнення, зробити висновки з невдач та визначити нові амбітні цілі. Національний університет оборони України імені Івана Черняховського – це, у першу чергу, люди. Кожен військовослужбовець і працівник вписав свою сторінку в історію закладу. Під час урочистих заходів напередодні Нового року та Різдва Христового у провідному вищому військовому закладі держави підбили підсумки діяльності за 2021 рік, а також визначили завдання на наступний.

Як зауважив, відкриваючи зібрання начальник університету генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко, реалізація амбітної Стратегії університету, що передбачає глибоке переосмислення усіх аспектів діяльності сучасного військового вишу в контексті реалізації державної політики у сфері оборони та запровадження нової моделі системи професійної військової освіти спонукала колектив навчального закладу до напруженої творчої діяльності протягом 2021 року.

За словами очільника університету, головні зусилля університету у році, що минає, були орієнтовані на запровадженні ефективної моделі організації освітнього процесу, наукової та науково-технічної діяльності, а також використанні сучасних управлінських рішень в ході їх реалізації. Загалом, увага керівництва та усіх колегіальних органів управління університету була зосереджена на осучасненні ключових аспектів його діяльності з урахуванням потреб учасників освітнього процесу.

Враховуючи складність та амбітність стратегічних цілей, їх досягнення було б неможливим без ініціативи, творчості, натхнення, креативності та нестандартності ідей, рішень і підходів, що лежали в основі всіх без виключення заходів нашої діяльності.

‒ Саме завдяки цьому університету вдалося головне – забезпечити якісну підготовку висококваліфікованих офіцерських кадрів в умовах реформи сектору безпеки та оборони, зберегти та зміцнити потенціал навчального закладу, ‒ зазначив генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко.

Він наголосив, що здобуті результати гарантували університету збереження у 2021 році лідерських позицій провідного вищого військового навчального закладу нашої держави.

‒ Досягнуті нами висоти – це підсумок роботи усього нашого численного колективу. Щиро вам дякую! І цей рік напруженої роботи – лише чергова сходинка на тривалому шляху змін та досягнення досконалості, ‒ додав начальник університету.

Згідно результатів річної діяльності було визначено кращі структурні підрозділи університету 2021 року. Серед інститутів, за підсумками проведення огляду-конкурсу, кращим став інститут державного військового управління, який очолює генерал-майор Олександр Дузь-Крятченко. Право бути кращим серед центрів вже вкотре здобув центр воєнно-стратегічних досліджень під керівництвом полковника Анатолія Павліковського. Кращою кафедрою університету стала кафедра стратегії національної безпеки та оборони інституту державного військового управління під керівництвом полковника Павла Грицая. Кращим структурним підрозділом управління і забезпечення визнано поліклініку та медичну службу на чолі з полковником медичної служби Миколою Валігурою. Керівники кращих підрозділів були нагороджені почесними дипломами, перехідними кубками та цінними подарунками.

Серед основних завдань на наступний, 2022 рік, керівником навчального закладу було визначено підтримання репутації університету, як провідного та єдиного в Україні закладу вищої освіти у сфері національної безпеки та оборони, який розвиває людський капітал складових сектору безпеки і оборони України та Збройних Сил України, за найкращими національними та світовими практиками і стандартами, сумісними з освітніми програмами країн-партнерів.

Традиційно, родини, у яких в 2021 році народилися діти, привітали з чудовою подією та вручили подарунки, а колектив творчий колектив університету привітав усіх присутніх з прийдешнім новорічними святами.

– Вітаю колектив університету з прийдешнім Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! – наголосив начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко. – Щиро бажаю міцного здоров’я, успіхів, щастя та миру, впевненості у майбутньому та здійснення ваших мрій! Хай завжди у Ваших домівках буде тепло і затишно, а у Ваших сім’ях панує любов і добробут.