Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

У Національному університеті оборони України працівники Cпеціалізованої прокуратуру у військовій та оборонній сфері вшанували пам'ять загиблих під час збройної агресії рф проти України

  • >
  • >
  • >
  • У Національному університеті оборони України працівники Cпеціалізованої прокуратуру у військовій та оборонній сфері вшанували пам'ять загиблих під час збройної агресії рф проти України
19.05.2022

В Україні триває збройна агресія Російської Федерації проти України. Держава та український народ з 24 лютого 2022 року героїчно протистоїть ворогу.

Хвилиною мовчання працівники Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Офісу Генерального прокурора вшанували пам'ять загиблих під час збройної агресії Російської Федерації проти України та поклали квіти біля пам’ятника «Захистнику Вітчизни» у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського.

Не забули і про Всесвітній день вишиванки. На роботу прибули у національному вбранні. Сьогодні зазвичай серйозні прокурорські працівники були піднесені та усміхнені від орнаментів, кольорів і видів вишиванок.

З Днем вишиванки присутніх привітав керівник Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Петро Візнюк. Він наголосив, що «День вишиванки – свято, яке покликане зберігати славні споконвічні українські традиції, створення та носіння національного одягу, адже українська вишиванка – це національний символ України, наша гордість і впевненість у майбутньому, повага і пам’ять про наших предків та їх надбання».

Слава Україні та її героїчному народові!