Повідом про корупцію
Особливості декларування 2022
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

У Національному університеті оборони України відбувся науково-практичний семінар “Система морально-психологічного забезпечення у Збройних Силах України: сучасний стан та перспективи розвитку”

  • >
  • >
  • >
  • У Національному університеті оборони України відбувся науково-практичний семінар “Система морально-психологічного забезпечення у Збройних Силах України: сучасний стан та перспективи розвитку”
25.11.2021

25 листопада 2021 року у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся науково-практичний семінар за темою “Система морально-психологічного забезпечення у Збройних Силах України: сучасний стан та перспективи розвитку”.

Захід проводився за участі директора Департаменту військової освіти і науки доктора технічних наук, професора Володимира Мірненка та начальника Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України бригадного генерала Владислава Клочкова. До семінару також долучилися представники структур морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України, науково-педагогічні та наукові працівники, слухачі та ад’юнкти гуманітарного інституту.

Метою наукового заходу було обговорення актуальних проблем та визначення шляхів розвитку системи морально-психологічного забезпечення у ЗС України з урахуванням досвіду збройних сил провідних країн-членів НАТО.

Під час свого виступу бригадний генерал Владислав Клочков наголосив на вирішальній ролі людського фактору в сучасних війнах, важливості реалізації комплексу заходів, спрямованих на підготовку воїнів до бойових дій та нагальній потребі у модернізації системи морально-психологічного забезпечення Збройних Силах України.

У ході дискусії учасники розглянули перспективну модель підготовки фахівців за всіма рівнями здобуття освіти, алгоритм кар’єрного зростання, а також особливості здійснення перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців.

Організатори та учасники науково-практичного семінару зійшлися на думці, що проведення таких наукових заходів є дуже важливим в умовах сучасної збройної агресії РФ проти України.