Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

У Навчальному центрі Сухопутних військ «Десна» відбулись практичні заняття з майбутніми командирами взводів інженерно-технічних підрозділів

  • >
  • >
  • >
  • У Навчальному центрі Сухопутних військ «Десна» відбулись практичні заняття з майбутніми командирами взводів інженерно-технічних підрозділів
10.08.2020

Днями з випускниками кафедри військової підготовки з інженерно-технічної спеціальності на тактичному полі було проведено практичні заняття з підривної справи. У ході заняття майбутніми офіцерами були зроблені відповідні розрахунки, визначена маса вибухової речовини і здійснено підрив ґрунту та дерева.

Варто зазначити, що практичні заняття з підривної справи проходили в умовах, наближених до бойових. Поруч проводили навчання танкові підрозділи однієї з військових частин з розгортання у бойовий порядок для ведення наступальних дій, що створювало певний тактичний фон.

Також з випускниками кафедри військової підготовки з інженерно-технічної спеціальності було проведено заняття на базі ремонтно-відновлювального батальйону. Було відпрацьовано ряд питань з підготовки і виконання вантажно-підйомних робіт та інженерних робіт з прокладання військового шляху і подоланню природних перешкод.

У рамках начальних зборів випускники ознайомились з причинами поломок та порядком ремонту двигунів, здійснили обхід всіх приміщень і майданчиків парку машин та зосередили свою увагу на функціональних можливостях пункту технічного ремонту та обслуговування.

Майбутні офіцери набули навичок та вмінь з виконання інженерних робіт з використанням інженерної техніки, яка є на озброєнні сучасної української армії.