Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

У перші дні війни випускники університету мужньо стали на захист Батьківщини

11.04.2022

Початок повномасштабної збройної агресії РФ проти України вніс неабиякі корективи у навчальний процес вищих військових навчальних закладів країни.

Так, у перші дні війни вихованці навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Національного університету оборони України імені Івана Черняховського отримали первинні офіцерські звання та, залишивши свою альма-матер, стали на захист суверенності та недоторканності української землі та її народу.

– На сьогодні, ті слова, які ви виконували в Гімні, як ніколи беруть за душу. Адже наразі держава потребує фахівців, здатних посилити наші зусилля на місцях виконання бойових завдань. Я хочу, щоб кожен із вас не посоромив честь, в першу чергу, себе, своєї сім’ї, цього навчального закладу. Хочу, щоб кожен перейнявся відповідальністю за свій обов’язок. А головне – щоб ви приймали такі рішення, які збережуть життя та здоров’я вас і ваших підлеглих та дадуть гідну відсіч ворогові. Тільки тоді ми будемо жити далі і тільки тоді будемо перемагати. У добрий путь! – звернувся до молодих лейтенантів під час церемонії випуску начальник університету генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко.

Наша країна в надійних руках! Вірте у Збройні Сили України!

Разом до Перемоги!

Слава Україні!