Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

У піснях ми молимось за наших воїнів: до університету завітав ансамбль солістів “Благовість”

27.04.2022

У цей нелегкий для країни час моральна та духовна підтримка є вкрай важливою для кожного українця. Військовослужбовці та весь наш народ щоденно докладають максимум зусиль, аби ворог нарешті усвідомив – українці непереможні! А черпаємо натхнення ми з молитов та національного фольклору.

Так, підтримати наших військовослужбовців та зміцнити їх бойовий дух на запрошення духовного наставника університету військового капелана Димитрія Присяжного завітав ансамбль солістів “Благовість” концертно-театрального закладу культури “Український академічний фольклорно-етнографічний ансамбль “Калина” на чолі художнім керівником, народною артисткою України Тетяною Кумановською.

– Культурний фронт – це наше поле бою. Він не такий небезпечний, але досить важливий в умовах сьогодення. Місія нашого ансамблю дуже світла і щира: піднімати бойовий дух українських військових, адже саме ви є нашою обороною, нашою душею та нашим життям! І сьогодні, як наші воїни на передовій, так і ми тут молитимемося за мир на нашій рідній землі. А перемога буде обов’язково за нами! – звернулася до військовослужбовців університету та розпочала виступ ансамблю художній керівник Тетяна Кумановська.

Від української пісні та неймовірного поєднання чудових голосів колектив університету на якусь мить занурився у світ національного фольклору, зарядився енергією та натхненням боронити Україну та здобувати перемогу. А родзинкою виступу стало виконання солістами ансамблю вже всесвітньо відомого твору – Гімну Січових Стрільців “Ой у лузі червона калина похилилася”.  

В умовах війни, коли кожен українець усвідомлює, що він є частиною незламного вільного народу, ансамбль солістів “Благовість” демонструє приклад справжньої єдності зі Збройними Силами України. За що їм щира шана та подяка!

Слава Україні!