Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

У ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ МІНОБОРОНИ ТА ЗС УКРАЇНИ ВВЕДЕНО КАРАНТИН

16.03.2020

‒ З 12 березня, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України, у вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти України введено карантин. Ми говоримо про одинадцять ВВНЗ, де навчаються понад 14 тисяч осіб ‒ ліцеїстів, курсантів, студентів та здобувачів, ‒ зазначила під час брифінгу 16 березня прессекретар Міністра оборони Світлана Павловська.

При цьому вона зауважила, що курсанти ‒ це люди в погонах, які приймали Військову Присягу, і окрім того, що вони навчаються у вищих військових навчальних закладах, вони ще й проходять військову службу, тому на сьогоднішній день курсанти залишені у місцях постійної дислокації. Водночас, було переглянуто та скореговано навчальної плани підготовки військових фахівців, з урахуванням заходів карантину. Зокрема, виключено проведення будь-яких заходів, які передбачають масові скупчення людей, обмежено перебування та пересування здобувачів освіти поза територією вищих військових навчальних закладів та призупинено звільнення курсантів з розташування вищих військових навчальних закладів. Окрім того, зустрічі курсантів з рідними та близькими відбуваються у спеціально відведених місцях під наглядом медиків.

‒ З метою недопущення розповсюдження вірусних інфекцій призупинено курси підвищення кваліфікації, усіх відвідувачів курсів відправлено для перебування під час карантину в домашніх умовах. Щодня, кожні 3-4 години до Міністра оборони України та до Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міноборони від керівництва ВВНЗ надходить інформація щодо стану справ, ‒ зауважила прессекретар Міністра оборони України.

Джерело: http://www.mil.gov.ua