Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Учасники науково-практичного семінару обговорили актуальні проблеми застосування ремонтно-відновлювальних частин (підрозділів) в операціях (бойових діях)

  • >
  • >
  • >
  • Учасники науково-практичного семінару обговорили актуальні проблеми застосування ремонтно-відновлювальних частин (підрозділів) в операціях (бойових діях)
11.02.2020

11 лютого 2020 року в університеті проведено науково-практичний семінар на тему “Проблеми застосування ремонтно-відновлювальних частин (підрозділів) в операціях (бойових діях)”.

Метою заходу було обговорення ключових проблем застосування ремонтно-відновлювальних військових частин (підрозділів) з урахуванням досліду в операції Об’єднаних сил.

У заході взяли участь представники Озброєння Командування Сил логістики Збройних Сил України, Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки ЗС України, Центрального науково-дослідного інституту ЗС України, Військової академії м. Одеса, Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного, Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба, ПрАТ “ НВО «Практика ”, керівництво університету та інституту забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій, науково-педагогічні працівники, ад’юнкти та слухачі університету.

У рамках заходу було проаналізовано форми та способи застосування ремонтно-відновлювальних військових частин (підрозділів) в операціях (бойових діях), визначені проблемні питання та можливі шляхи підвищення ефективності відновлення озброєння та військової техніки.

Під час плідних дискусій значна увага приділялась особливостям відновлення ОВТ в польових умовах та якості ремонту ОВТ з урахуванням досвіду виконання завдань в операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.