Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Учасники навчально-методичного збору вшанували пам'ять загиблих захисників України та 25 випускників університету

  • >
  • >
  • >
  • Учасники навчально-методичного збору вшанували пам'ять загиблих захисників України та 25 випускників університету
29.08.2019

Відповідно до Указу Президента України сьогоднішній день, 29 серпня, встановлений в Україні як День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Він буде відзначатися в нашій державі щорічно.

Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам, українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.

За офіційними даними, під час Іловайської операції і подальшого розстрілу в так званому «зеленому коридорі» 366 українських воїнів загинуло, 429 - отримали поранення різного ступеню тяжкості, 128 потрапили в полон, 158 вважаються зниклими безвісти.

Учасники навчально-методичного збору наукових, науково-педагогічних працівників та офіцерів постійного складу, який триває в університеті, вшанували світлу пам'ять всіх, хто віддав своє життя за незалежність України на Сході нашої держави, серед яких і 25 випускників Національного університету оборони України. До меморіальної стели "Захиснику Вітчизни" вінконосна група поклала квіти від особового складу навчального закладу. 

Пам'ятаємо всіх Героїв, хто віддав своє життя у боротьбі з ворогом! Вічна пам'ять! Слава Героям! Слава Україні!