Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Укладено Меморандум про співробітництво Національного університету оборони України з Національною академію Служби безпеки України

  • >
  • >
  • >
  • Укладено Меморандум про співробітництво Національного університету оборони України з Національною академію Служби безпеки України
14.09.2023

Відбулась робоча зустріч керівного складу Національного університету оборони України із командуванням Національної академії Служби безпеки України.

Під час заходу начальник Національного університету оборони України генерал-полковник Михайло Коваль та ректор Національної академії Служби безпеки України полковник Андрій Черняк поінформували про структуру, завдання та стратегію розвитку навчальних закладів.

Сторони обмінялися поглядами на стан та перспективи трансформації системи військової освіти, імплементації стандартів НАТО з огляду на кар’єрне зростання українських офіцерів, використання прогресивних методів викладання, які нададуть змогу прискорити запровадження нових освітніх програм.

Значну увагу було приділено обговоренню специфіки підготовки високопрофесійних військових фахівців за умов повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. Представники навчальних закладів обмінялися поглядами на аспекти зміцнення партнерських відносин у цьому контексті.

В рамках зустрічі визначено напрямки подальшого співробітництва та підписано Меморандум між Національним університетом оборони та Національною академію Служби безпеки України.

Документом, зокрема, передбачено участь у спільних наукових та інноваційних проєктах, виконання заходів академічної мобільності як здобувачів вищої освіти, так і наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників, а також проведення спільних наукових та освітніх заходів за різними напрямками з метою розвитку країни у сфері національної безпеки та оборони й з питань міжнародного співробітництва.

В рамках візиту до Національного університету оборони України представники делегації Національної академії СБУ ознайомилися із військово-історичним музеєм навчального закладу, оглянули трофейну та знищену російську техніку, а також експонати Виставкового проєкту «Сталеві полотна».