Запобігання корупції
Повідом про корупцію
Особливості декларування 2022
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Університет долучено до розроблення навчальної програми для слухачів Академії оборони Королівства Нідерланди

  • >
  • >
  • >
  • Університет долучено до розроблення навчальної програми для слухачів Академії оборони Королівства Нідерланди
28.10.2021

Відповідно до Плану заходів міжнародного співробітництва Міністерства оборони України та Збройних Сил України Національний університет оборони України відвідала делегація представників Королівства Нідерланди на чолі із аташе з питань оборони Королівства Нідерланди підполковником Еріком ван Вуреном.

В рамках візиту відбулася зустріч членів делегації –  наукових працівників Міжнародного інституту соціальних досліджень (International Institute of Social Studies –  ISS), із групою науковців університету, а також спільний брифінг під керівництвом заступника начальника університету з навчальної роботи генерал-майора Сергія Салкуцана.

Предметом обговорення сторін було розроблення проєкту програми для слухачів Академії оборони Королівства Нідерланди та започаткування міжнародного курсу з вивчення проблем безпеки у Чорноморському регіоні на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Довідково

Міжнародний інститут соціальних досліджень (ISS) створений у 1952 році для нарощування потенціалу в галузі соціальних досліджень. Сьогодні ISS – це глобальний інститут з дослідниками та студентами з усього світу та випускниками з більш ніж 100 країн.