Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Університет продовжує співробітництво з Балтійським оборонним коледжем в рамках запровадження нових освітніх програм оперативного та стратегічного рівнів

  • >
  • >
  • >
  • Університет продовжує співробітництво з Балтійським оборонним коледжем в рамках запровадження нових освітніх програм оперативного та стратегічного рівнів
26.09.2019

Триває візит до Національного університету оборони України імені Івана Черняховського делегації Балтійського оборонного коледжу BALTDEFCOL на чолі з його керівником генерал-майором Андісом Ділансом.

Наразі інструктори саме BALTDEFCOL беруть участь у проведенні вищих академічних курсів з питань оборонного менеджменту (Школа оборонного менеджменту). Генерал-майор Андіс Діланс ознайомився з перебігом навчальних занять та мав можливість поспілкуватися із слухачами курсів – офіцерами Збройних Сил України.

Крім цього, за участі представників Балтійського оборонного коледжу відбувся круглий стіл з керівним складом інститутів, що входять до складу НУОУ. Зустріч була присвячена обговоренню актуальних питань запровадження в університеті нових освітніх програм оперативного та стратегічного рівнів, що відбувається із врахуванням рекомендацій та досвіду BALTDEFCOL.

Начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко висловив вдячність генерал-майору Андісу Ділансу за сприяння та активну допомогу при імплементації в українському провідному вищому навчальному закладі підходів НАТО з підготовки та навчання військових фахівців.

Сторони обговорили перспективи подальшої співпраці та узгодили погляди на майбутні спільні заходи.