Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Університет розширює співпрацю у галузі спорту: укладено угоду з Українською Федерацією Регбіліг

13.08.2021

Днями укладено “Угоду про співробітництво” між Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського та Всеукраїнською спортивною організацією "Українська Федерація Регбіліг".

Підписання Угоди відбулося на студії телекомпанії “Поверхність” під час запису трансляції фіналу Кубку Світу з регбіліг між командами Австралії та Англії. Спеціальним гостем ефіру став начальник навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій університету, кандидат педагогічних наук, доцент, майстер спорту України з регбі полковник Олександр Петрачков.

Разом з президентом Української Федерації Регбіліг Артуром Мартиросяном вони поговорили про розвиток фізичної культури у сфері військових навчальних закладів, обговорили майбутні спільні проєкти з Українською Федерацією Регбіліг, розповіли глядачам біографічні історії зі спортивного та безпосередньо регбійного минулого.

Сторони висловили сподівання на подальшу плідну та довгострокову співпрацю у напрямку розвитку регбіліг у військових навчальних закладах України, а згодом і у Збройних Силах України в цілому.