Запобігання корупції
Повідом про корупцію
Особливості декларування 2022
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Університет розширює співпрацю: відтепер на кафедрі військової підготовки навчатимуться студенти Київського університету імені Бориса Грінченка

  • >
  • >
  • >
  • Університет розширює співпрацю: відтепер на кафедрі військової підготовки навчатимуться студенти Київського університету імені Бориса Грінченка
27.05.2022

Повномасштабна агресія з боку рф дала чітко зрозуміти: якісна військова підготовка – запорука безпеки та добробуту кожної домівки, міста й цілої країни. Національний університет оборони України продовжує активно сприяти професійній підготовці українських захисників і захисниць та постійно розширює співпрацю на міжвузівському рівні.

Днями укладено Угоду про співробітництво між провідним вищим військовим навчальним закладом держави та Київським університетом імені Бориса Грінченка щодо організації військової підготовки здобувачів вищої освіти за програмою підготовки офіцерів запасу.

Варто зазначити, що в умовах сьогодення в багатотисячному студентському середовищі обов’язково є ті, хто із завзяттям та задоволенням підпише контракт на отримання військової освіти на кафедрі військової підготовки. Більше того, кафедра надає можливість добровільно обрати із одинадцяти запропонованих бажану військово-облікову спеціальність майбутнього офіцера Сухопутних Військ Збройних Сил України. І в результаті, отримавши якісну військову підготовку, бути в змозі чинити дієвий спротив ворогові та захищати Україну.

Під час зустрічі керівництво Національного університету оборони України імені Івана Черняховського разом з ректором університету Грінченка, доктором філософських наук, професором, академіком Національної академії педагогічних наук України Віктором Огнев’юком обговорили реалізацію подальших спільних проектів та залучення студентської молоді до військової освіти.

Колектив Національного університету оборони України і кафедри військової підготовки сподіваються на результативність підписаної міжвузівської Угоди і чекають на навчання кращих представників студентської спільноти Київського університету імені Бориса Грінченка.