Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Університет розширює співпрацю з навчальними закладами держави з питань інноваційних практик в спорті та фізичному вихованні

  • >
  • >
  • >
  • Університет розширює співпрацю з навчальними закладами держави з питань інноваційних практик в спорті та фізичному вихованні
13.12.2019

Кінець року завжди насичений подіями в нашому університеті. І вже за доброю традицією,  навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій порадував поглибленням співпраці на міжвузівському рівні.

Днями, за сприяння Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України, Університет уклав угоду з Національним університетом фізичного виховання і спорту України. Навчальні заклади співпрацюють за напрямком підготовки курсантів та слухачів з медико-біологічних дисциплін, навчаємі ознайомлюються з основами спортивної травматології, відновлювальної медицини. Це допомагає у вирішенні проблем реабілітації військовослужбовців, які були поранені під час виконання службових обов՚язків та продовжують навчатися в НУОУ. Водночас студенти цивільного вишу щорічно проходять курс “Витримки та виживання воїна на полі бою”. Науково-дослідна сфера також не залишена поза увагою ‒ вона втілена в  спільному проведенні наукових, науково-практичних і науково-методичних конференцій, семінарів, форумів та інших наукових заходів.

Крім цього, 12 грудня представники навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій були запрошені на VІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію за темою: “Фізичне виховання, спорт та здоров՚я людини: досвід, проблеми, перспективи (у циклі Анохінських читань)”.

На Конференції, яка відбувалася в Київському університеті імені Бориса Грінченка,  порушувалися питання об՚єднання дослідників, науковців та експертів для пошуку ефективних підходів до застосування технологій, інноваційних практик в спорті та фізичному вихованні, а також обговорювалися сучасні підходи щодо професійної підготовки фахівців галузі.

Під час підбиття підсумків заходу обговорювались можливості організації спільних проектів з метою популяризації галузі фізичного виховання.

Апогеєм Конференції стало підписання чергового документу про співробітництво ‒ між Київським університетом імені Бориса Грінченка та нашим Університетом, який передбачає обмін науковим досвідом.

Ці документи об՚єднали однодумців та доповнили список навчальних закладів, які прагнуть покращити ефективність своєї роботи спільними зусиллями.