Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Університет співпрацюватиме з “Київським медичним університетомˮ за напрямком підготовки курсантів та слухачів з медико-біологічних дисциплін

  • >
  • >
  • >
  • Університет співпрацюватиме з “Київським медичним університетомˮ за напрямком підготовки курсантів та слухачів з медико-біологічних дисциплін
03.09.2020

Напередодні Дня знань укладено угоду про співпрацю на міжвузівському рівні між Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського та Приватним вищим навчальним закладом “Київський медичний університетˮ, яка передбачає обмін науковим, освітнім та методичним досвідом.

“Київський медичний університетˮ є сучасним цивільним медичним закладом вищої освіти, який імплементує останні дані доказової медицини на дипломному та післядипломному рівнях за допомогою всіх доступних інструментів і ресурсів. Виш має потужний науковий потенціал та сучасну навчальну матеріально-технічну базу, яка постійно вдосконалюється. Там навчаються студенти більш ніж з 62 країн світу.

Заклади вищої освіти зобов’язалися співпрацювати за напрямком підготовки курсантів та слухачів з медико-біологічних дисциплін. Військові здобувачі вищої освіти ознайомляться з основами відновлювальної медицини, фізіології, анатомії та травматології, що допоможе у вирішенні проблем реабілітації військовослужбовців, які були поранені під час виконання службових обов՚язків та продовжують навчатися в НУОУ. Водночас студенти-медики цивільного вишу зможуть проходити курс “Витримки та виживання воїна на полі бою”. У сфері наукової та науково-технічної діяльності заплановано проведення спільних наукових, науково-практичних і науково-методичних конференцій, семінарів, форумів та інших наукових заходів, проведення науково-просвітніх заходів та публікацій результатів наукових досліджень.

Під час підписання Угоди обговорювались можливості організації співпраці у різних формах (у тому числі on-line або дистанційної).

Дружнім відносинам між вишами допоможе організація спільних спортивних, оздоровчих та культурно-масових заходів.