Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Університет відвідала делегація Оборонного коледжу Королівства Данія

05.06.2019

Національний університет оборони України імені Івана Черняховсього  відвідала делегація Оборонного коледжу Королівства на чолі з начальником коледжу віце-адміралом Хенріком Рубергом.

Іноземні представники зустрілися із заступником начальника НУОУ з навчальної роботи генерал-майором Сергієм Салкуцаном, який в ході брифінгу ознайомив гостей із існуючою системою підготовки військових фахівців та перспективними планами удосконалення освітньої діяльності університету в рамках реформування системи військової освіти України.

Генерал-майор Сергій Салкуцан зауважив, що Королівство Данія активно сприяє українській стороні в розвитку військової освіти. Саме Данія одна з перших країн відрядила своїх радників для роботи у військових навчальних закладах України, до Львова та Києва. Так, в НУОУ датський радник працює вже протягом року та надає усебічну дорадчу допомогу навчальному закладу.

В рамках заходу учасники висловили власне бачення на обрання напрямів продовження співробітництва між освітніми установами України та Данії та обговорили можливі варіанти реалізації перспективних планів.