Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Університет відвідала делегація оборонного співробітництва при Посольстві США в Україні

10.09.2019

В Національному університеті оборони України  імені Івана Черняховського відбулася робоча зустріч керівництва навчального закладу із представниками оборонного співробітництва при Посольстві США в Україні на чолі із начальником відділу оборонного співробітництва при Посольстві США в Україні полковником Деніелом Мілером та радниками дорадчої групи з питань доктрини та освіти Посольства США в Україні майором Пантохою та майором  Пейджем.

Під час зустрічі заступник начальника університету з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан ознайомив делегацію зі структурою, завданнями та перспективами розвитку освітньої діяльності університету.

Також іноземним гостям було репрезентовано структурні підрозділи університету, які активно взаємодіють із міжнародними організаціями  держав-членів та партнерів НАТО.

Сторони обговорили стан та перспективи трансформації системи військової освіти у НУОУ, перспективи застосування стандартів НАТО з огляду на кар’єрне зростання українських офіцерів, використання прогресивних методик викладання, які нададуть змогу прискорити та зроблять успішними запровадження нових освітніх програм.

У присутності нового радника США з операцій та планування майора Джона Берхолфа, погодили перспективні напрями та можливості консультативно-дорадчої допомоги та прямого залучення радника США у освітню та наукову діяльність університету.

Колеги з США підтвердили готовність й надалі сприяти розширенню співробітництва з українською стороною у питаннях підготовки військових фахівців.