Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Університет відвідала делегація Вищого міжвидового інституту Генерального штабу Центру вищих оборонних досліджень Італійської Республіки

  • >
  • >
  • >
  • Університет відвідала делегація Вищого міжвидового інституту Генерального штабу Центру вищих оборонних досліджень Італійської Республіки
04.06.2019

Національний університет оборони України імені Івана Черняховського відвідала делегація слухачів Вищого міжвидового інституту Генерального штабу Центру вищих оборонних досліджень Італійської Республіки на чолі із дипломатичним радником Президента Центру Вищих Оборонних Досліджень (CASD) Повноважним Міністром Романо Фабріціо у супроводі заступника Директора Вищого міжвидового інституту Генерального штабу (ISSMI) бригадного генерала Каттанео Роберто, а також  аташе з питань оборони при Посольстві Італійської Республіки в Україні полковника Ріккардо Крістоні.

В ході зустрічі із командуванням університету представники іноземної делегації ознайомилися із ходом трансформації вищої військової освіти в Україні, зокрема із перспективними планами удосконалення освітньої діяльності Національного університету оборони України. В цьому контексті, як зауважив заступник начальника НУОУ з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан, для навчального закладу буде дуже корисний італійський досвід щодо підготовки військових фахівців різного рівня. Водночас, в університеті готові поділитися власними надбаннями та напрацюваннями в цій царині.

Зі свого боку голова італійської делегації Повноважний Міністр Романо Фабріціо зауважив, що наразі стосунки між Україною та Італією є дуже тісними та продуктивними.  Важливу роль у цьому відіграє саме військове співробітництво між країнами. Крім цього, італійський представник висловився про готовність продовження та розвитку діалогу між державами:

‒ У зв’язку зі зміною президента, сьогодні ваша країна перебуває у процесі перезавантаження в політичному аспекті. Як дипломат, хочу запевнити, що Україна може розраховувати на підтримку від Італії в будь-який час.

В рамках заходу також відбулася зустріч керівництва університету з керівним складом італійської делегації, де сторони обмінялися поглядами на напрями розвитку подальшої співпраці.