Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Університет відвідала делегація Збройних Сил Литовської Республіки на чолі зі стратегічним радником Комітету реформ

  • >
  • >
  • >
  • Університет відвідала делегація Збройних Сил Литовської Республіки на чолі зі стратегічним радником Комітету реформ
23.08.2019

Днями університет з робочим візитом відвідала делегація Збройних Сил Литовської республіки на чолі зі стратегічним радником Комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України генерал-майором (у відставці) Віталіюсом Вайкшнорасом.

В ході зустрічі сторони обговорили стан удосконалення освітнього процесу університету в контексті виконання Програми Міністерства оборони України «Реформування системи військової освіти».

Зокрема, під час обговорення відбулася конструктивна дискусія щодо змісту та особливостей запровадження в освітній процес університету перспективної магістерської програми оперативного рівня, яка розроблена фахівцями НУОУ на основі програм Joint Commandand General Stuff Course Балтійського оборонного коледжу та за безпосередньої підтримки цього навчального закладу.

Сторони обговорили стан розроблення програм командно-штабного курсу (L-2) та результати пілотного проекту лідерських курсів стратегічного рівня (L-4), який завершився наприкінці червня 2019 року.

Також в ході зустрічі мова йшла про подальшу співпрацю з питань підготовки сержантського складу підвищеного та вищого рівнів, які запроваджені у Збройних Силах України та відбуваються за активної участі інструкторів з Литви.

Частина питань зустрічі була присвячена проблематиці розвитку Школи оборонного менеджменту, яка в цьому році розпочала функціонування в університеті та можливим перспективам співпраці України та Литви у цьому проекті.

На завершення сторони підтвердили наміри щодо реалізації спільних заходів, запланованих на другу половину 2019 року та намітили напрямки подальшої співпраці.