Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Університет відвідав начальник Королівського військового коледжу Канади

01.11.2019

В рамках плану заходів міжнародного співробітництва Міністерства оборони України та Збройних Сил України Університет відвідав начальник Королівського військового коледжу Канади (Royal Military College of Canada) бригадний генерал Браян Мак Персон у супроводі аташе з питань оборони при Посольстві Канади в Україні полковника Роберта Фостера.

Іноземні гості зустрілися із командуванням та керівниками структурних підрозділів НУОУ.

Канадські представники ознайомилися із поточним станом справ в зоні операції Об’єднаних сил та впливом Росії на безпекову ситуацію в Україні.

Крім цього, членів делегації було поінформовано про пріоритетні питання удосконалення військової освіти в Україні в контексті оборонної реформи, структуру, завдання Національного університету оборони України та його перспективи щодо трансформації освітнього процесу із урахуванням досвіду країн-членів та партнерів НАТО.

‒ Головним викликом для Університету в контексті реалізації планів удосконалення процесу підготовки та навчання фахівців для сектору безпеки та оборони є зміна ментальної моделі військової освіти. Ми сподіваємося, що досвід Канади з питань розбудови власної освітньої системи стане в нагоді як для Університету зокрема, так й для України загалом, ‒ зазначив заступник начальника НУОУ ім. Івана Черняховського з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан.

 ‒ Нам дуже імпонують підходи та пріоритети, які визначив для себе Університет щодо удосконалення  професійної військової освіти. Тому ми розглядатимемо Україну як партнера у цій царині. Маємо надію, що спільно зможемо протистояти тим викликам, які стоять перед нашими країнами на цьому шляху, ‒ наголосив бригадний генерал Браян Мак Персон.

В ході зустрічі сторони обмінялися поглядами на визначення напрямків подальшого співробітництва між навчальними закладами України та Канади.