Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Університет з робочим візитом відвідали представники Об'єднаного корпусу швидкого реагування Сил реагування НАТО

  • >
  • >
  • >
  • Університет з робочим візитом відвідали представники Об'єднаного корпусу швидкого реагування Сил реагування НАТО
17.01.2020

17 січня до університету завітала делегація Сил реагування НАТО під керівництвом начальника штабу Об’єднаного корпусу швидкого реагування генерал-майора Джона Міда. Метою візиту було обговорення нових можливих напрямків співробітництва та аналізу результатів проведеної роботи.

‒ Ми активно продовжуємо роботу над імплементацією стандартів НАТО у систему військової освіти, плануванням та трансформацією навчальних програм для військовослужбовців ЗС України. І у цій справі дуже необхідною є підтримка наших іноземних партнерів, аби мати змогу реалізувати свій потенціал, ‒ зазначив під час зустрічі з делегацією заступник начальника університету з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан.

Об’єднаний корпус швидкого реагування ‒ це штаб-квартира сил підвищеної готовності Організації Північноатлантичного договору, готових до розгортання у всьому світі впродовж п’яти – тридцяти днів. Він входить до структури стратегічного командування силами НАТО у Європі.

Увазі іноземних партнерів було представлено структуру, організацію, основні завдання університету, а також презентовано освітню модель університету.

У рамках робочого візиту представники Сил реагування НАТО відзначили актуальність та перспективу нових підходів до військової освіти, що розроблюються в НУОУ та обговорили дієві заходи щодо поглиблення співпраці в контексті реалізації проекту розвитку військової освіти.