Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Університет завершив підготовку військовослужбовців Збройних Сил України на курсах іноземних мов

  • >
  • >
  • >
  • Університет завершив підготовку військовослужбовців Збройних Сил України на курсах іноземних мов
24.12.2020

Днями в університеті відбувся випуск 43 військовослужбовців Збройних Сил України, які протягом 4 місяців проходили навчання на курсах іноземних мов центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Варто зазначити, що поглиблення стратегічного партнерства України з НАТО, активна участь українських підрозділів у миротворчих, пошуково-рятувальних операціях, багатонаціональних навчаннях та інших заходах міжнародного співробітництва, обумовлює зростання ролі мовної підготовки у загальній системі підготовки особового складу Збройних Сил України.

Так, випускники курсів, в подальшому братимуть участь у заходах міжнародного військового співробітництва Збройних Сил України з НАТО, направлятимуться за кордон для участі у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки у складі національного контингенту та національного персоналу, до багатонаціональних органів військового управління, на навчання у провідні ВНЗ європейських країн та США.

За результатами випускного тестування за стандартизованими мовленнєвими рівнями відповідно до стандарту НАТО STANAG 6001 всі слухачі отримали свідоцтва про визначення рівня володіння англійською мовою, а також додатково пройшли оцінювання, з використанням кваліфікаційного тесту ALCPT.

Високий рівень підготовки науково-педагогічних працівників університету та мотивація посадових осіб дало змогу отримати нові знання та значно підвищити рівень володіння англійською мовою.