Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті завершились змагання з футзалу

23.12.2019

В рамках Спартакіади університету пройшов турнір з футзалу серед інститутів.

Протягом змагань на спортивній арені, завдяки шаленій підтримці вболівальників, вирували справжні футбольні баталії, йшла боротьба за кожен клаптик поля, гравці відчайдушно викладались на всі 100%, демонструючи своє вміння у володінні м’ячем та командній грі. Не зважаючи на запекле спортивне протистояння під час матчів, між спортсменами панувала дружня атмосфера та взаємоповага. Також хотілось б відмітити високий професіоналізм суддівської бригади, до роботи якої протягом турніру не було жодних претензій. Об’єктивність, мобільність, неупередженість ось їхнє кредо!

Високий професіоналізм на полі показали гравці які входять до складу збірної команди університету з футболу. Постійні тренування, багаторічній досвід, учать у всеукраїнських та міжнародних турнірах, дають можливість демонструвати їм хорошу та цікаву гру, від якої вболівальники були просто в захваті.

Дані змагання пройшли на передодні проведення ХІ Міжнародної спартакіади "Офіцерські старти" яка стала справжньою спортивною візитівкою університету, та традиційно проводиться вже десять років поспіль за участю збірних команд Генерального штабу Збройних Сил України, видів Збройних Сил України, силових структур України та збройних сил іноземних країн..

В результаті наполегливої боротьби, яка точилася на майданчику омріяний трофей та перемогу в турнірі здобула команда командно-штабного інституту застосування військ (сил). Друге місце посіла команда інституту забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій. Третє місце виборола команда гуманітарного інституту.

За результатами змагань були нагороджені грамотами та визнані кращими в своєму амплуа: воротар –  підполковник Сергій Червичний, кращий гравець − підполковник В’ячеслав Томашевський, кращим бомбардир – майор Леонід Давидовський, кращий захисник – майор Артем Каркищенко, кращий нападник – полковник Павло Грицай.

Вітаємо лідерів турнірної таблиці та бажаємо усім, щоб в спорті було якомога менше травм, а емоції від поразок швидко змінювалися радістю перемоги!