Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В колективі відсвяткували День Національного університету оборони України

19.06.2020

Цими червневими днями наш славетний університет святкує чергову дату. Фонди, де розміщується сучасний Національний університет оборони України, сягають початку ХХ століття. Вже промайнуло 106 років від тоді, як в Києві на історичному місці, в Кадецькому Гаю, була започаткована естафета військової освіти, славних офіцерських традицій та ратних справ.

За роки існування в цих, насичених духом патріотизму і любові до своєї Батьківщини стінах, було підготовлено тисячі офіцерів.

А сьогодні саме випускники Національного університету оборони України очолюють бойові підрозділи, які відстоюють свободу та незалежність нашої держави та надають супротив російському агресору на її сході.

За цим стоїть невтомна, самовіддана праця та величезний досвід багатьох поколінь освітян та науковців з безцінним багажем знань.

Знаково, що цьогоріч саме в День Національного університету оборони України, 18 червня відбувся черговий випуск майже 700 слухачів оперативно-тактичного та оперативно-стратегічного рівнів. А 19 червня було здійснено перший в історії НУОУ випуск 10 лейтенантів, військових фахівців тактичного рівня, бакалаврів з навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій.

Привітав колектив під час урочистих зборів з нагоди святкової дати очільник університету генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко. Він висловив слова глибокої вдячності усім науковим та науково-педагогічним працівникам, усім, хто представляє великий, потужний, згуртований та дружний колектив навчального закладу, всі тим, хто служить та працює, докладаючи значних зусиль для підготовки офіцерських кадрів, професіоналів найвищого ґатунку, українських офіцерів нової генерації, офіцерів-лідерів.

‒ Я вдячний всім, хто доклав зусиль для створення та формування нашого навчального закладу, та трудиться для успішної та якісної  реалізації завдань, які визначені перед ним. Спасибі за внесок у загальну справу, ініціативу, ідеї та зусилля, які кожен докладає на своєму місці, а своїх посадах. Сподіваюся, що спільними стараннями ми досягнемо високих показників на користь наших Збройних Сил та нашої держави,  – зазначив генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко.

З нагоди свята військовослужбовці та працівники Збройних Сил України були заохочені відзнаками Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України. 

Крім цього, заохочення були від начальника НУОУ. Знаменно, що саме в День навчального закладу було презентовано та вперше вручено новий зразок пам’ятного нагрудного знаку «Національний університет оборони України». Його розроблено за ініціативи теперішнього керівника навчального закладу. Відтепер кожен вважатиме за честь бути удостоєним цього атрибуту університету.  

Наш багаточисельний  навчальний заклад завжди славився міцними традиціями та позитивної атмосферою, яка панує в колективі. Тому із особливою радістю присутні на урочистому зібрані привітали двох наших колег зі створенням нової сім’ї. Начальник відділу морально-психологічного забезпечення полковник Дмитро Фурманчук та начальник поліклініки університету майор медичної служби Вікторія Войтова поєднали свої долі разом. Генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко побажав щасливої долі молодим та довгого подружнього життя. Крім цього, він передав вітання медичним працівникам університету з нагоди прийдешнього професійного свята.

Тож, вітаємо наш чудовий колектив із усіма святковими подіями та датами! Бажаємо процвітання Національному університету оборони України!