Повідом про корупцію
Особливості декларування 2022
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

V Міжнародна науково-практична конференція: “Застосування космічних та геоінформаційних систем в інтересах національної безпеки та оборони”

  • >
  • >
  • >
  • V Міжнародна науково-практична конференція: “Застосування космічних та геоінформаційних систем в інтересах національної безпеки та оборони”
17.12.2021

16 грудня 2021 року у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського, сумісно з компанією “Esri Ukraine відбулась, V Міжнародна науково-практична конференція: “Застосування космічних та геоінформаційних систем в інтересах національної безпеки та оборони”.

Метою конференції було обговорення проблемних питань застосування космічних та геоінформаційних систем в інтересах національної безпеки і оборони держави та розробка рекомендацій щодо шляхів їх вирішення.

У роботі конференції взяли участь більше 300 представників від 52 установ Міністерства оборони України, ТОВ “Esri Ukraine”, ТОВ “ECOMM Co”, іноземні провідні фахівці з питань застосування космічних та геоінформаційних систем в інтересах безпеки та оборони, а також представники наукових установ Збройних Сил України, закладів вищої освіти України, представники інших міністерств і відомств.

За результатами роботи конференції прийнято рішення, що на сучасному етапі розвитку сектору безпеки та оборони України необхідні:

інтенсифікація застосування геоінформаційних систем шляхом впровадження сучасних спеціалізованих програмних продуктів в системах управління сектору безпеки та оборони України із забезпеченням підготовки необхідної кількості висококваліфікованих фахівців;

впровадження принципово нових підходів до використання інформації від космічних систем для забезпечення функціонування сектору безпеки та оборони України.

За матеріалами найбільш змістовних доповідей конференції будуть оформлені наукові статті з подальшим виданням у фаховому науково-практичному журналі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського “Сучасні інформаційні технології у сфері безпеки та оборони” та науково-технічному електронному виданні ТОВ “ECOMM Со” “Arc ГІС часопис”.

Відео пленарного засідання конференції доступне за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=_S_dvAdLCVY.

Відео секції 1 “Застосування космічнихсистем в інтересах національної безпеки та оборони” доступне за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=3cMHXvXdkik.

Відео секції 2 “Застосування геоінформаційних систем в інтересах національної безпеки та оборони” доступне за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=rvhDmCf9dYg