Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В інституті забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій підбили підсумки діяльності за 2019 рік

  • >
  • >
  • >
  • В інституті забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій підбили підсумки діяльності за 2019 рік
23.01.2020

В інституті забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій підбито підсумки освітньої, наукової, науково-технічної, організаційної, міжнародної та інноваційної діяльності за 2019 рік.

Протягом 2019 року особовим складом інституту постійно проводилась робота з удосконалення змісту навчання та покращення якості освітнього процесу з метою підвищення якості підготовки фахівців всіх рівнів у відповідності до вимог освітньо-професійних програм університету, наказів Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України. Вперше проведені курси офіцерів оперативного рівня L-3 та вищого офіцерського складу L-4, розроблено програму проведення командно-штабного курсу L-2.

У 2019 році, в рамках міжнародного військового співробітництва, було проведено зустрічі міжнародної групи, до якої залучались фахівці інституту в межах діяльності канадської військової тренувальної місії  “UNIFIER” з питань розвитку спроможностей Збройних Сил України в сфері саперної справи та поводження з саморобними вибуховими пристроями, курс з планування логістичного забезпечення оперативного рівня інструкторами тренувальної місії “Orbital”, продовжено плідну роботу з компанією ESRI Ukraine та ТОВ “ECOMMCo” у рамках Договору про співпрацю щодо популяризації та впровадження геоінформаційних технологій компанії ESRI (США).

Минулого року науково-педагогічний працівник захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора наук, двоє – дисертаційні роботи кандидата наук, присвоєні вчені звання професор, доцент та старший дослідник. Активно здійснювалась наукова та науково-технічна діяльність, кафедри інституту проводили 12 науково-дослідних робіт за актуальною для Збройних Сил України тематикою.