Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В рамках наукової діяльності представники інституту авіації та ППО взяли участь в ракетно-стрілецькій конференції зенітних ракетних військ Повітряних Сил ЗС України

  • >
  • >
  • >
  • В рамках наукової діяльності представники інституту авіації та ППО взяли участь в ракетно-стрілецькій конференції зенітних ракетних військ Повітряних Сил ЗС України
23.08.2019

23 серпня 2019 року на базі навчально-тренувального центру Повітряних Сил Збройних Сил України проводилась ракетно-стрілецька конференція на тему “Результати проведення тактичних навчань з бойовою стрільбою підрозділів зенітних ракетних військ Повітряних Сил Збройних Сил України, контрольних льотних випробувань зенітних керованих ракет та спеціальних стрільб зенітним ракетним комплексом на Державному випробувальному полігоні Збройних Сил України. Вироблення пропозицій щодо покращення якості організації та виконання завдань тактичних навчань з бойовою стрільбою”.

Метою конференції було доведення результатів тактичних навчань з бойовою стрільбою підрозділів зенітних ракетних військ та вироблення пропозицій щодо покращення якості їх організації та проведення.

На конференцію були запрошені представники кафедри зенітних ракетних військ інституту авіації та протиповітряної оборони Університету.

Варто зазначити, що результати ракетно-стрілецької конференції будуть враховані фахівцями інституту авіації та ППО в освітньому процесі та наукових дослідженнях за даною проблематикою.