Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В Україні вперше розпочато проведення Командно-штабного курсу тактичного рівня (L2) Сухопутних військ

  • >
  • >
  • >
  • В Україні вперше розпочато проведення Командно-штабного курсу тактичного рівня (L2) Сухопутних військ
11.01.2020

Вперше в університеті командно-штабний курс тактичного рівня (L2) пройдуть 17 офіцерів Сухопутних військ Збройних Сил України.

Метою курсу є підготовка офіцерів для подальшого призначення на вищі посади. Він орієнтований на вивчення порядку роботи посадових осіб під час планування та ведення бойових дій батальйону та бригади у операціях угруповань військ. У процесі планування даного курсу вперше було використано досвід розроблення програм у тісній співпраці з іноземними партнерами, зокрема – Військовою академією Литовської республіки. 

Програма навчання охоплює широкий спектр знань, якими повинен володіти офіцер, виконуючи обов’язки на посадах командира батальйону (дивізіону), начальника роду військ, офіцера штабу, начальника служби, заступника командира бригади. 

Проведення командно-штабного курсу тактичного рівня (L2) Сухопутних військ є черговим кроком у трансформації системи військової освіти.

 В ході курсу будуть апробовані перспективні підходи до організації освітнього процесу, планування навчальних занять, форм та методів їх проведення. Заняття проводитимуться в “об’єднаних” групах, а головний акцент спрямовуватиметься на формування компетентностей, що базуються на практичному виконанні завдань.