Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті перший заступник Міністра оборони України провів робочу зустріч з іноземними радниками з питань професійної військової освіти

  • >
  • >
  • >
  • В університеті перший заступник Міністра оборони України провів робочу зустріч з іноземними радниками з питань професійної військової освіти
10.02.2021

На базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбулася робоча зустріч першого заступника Міністра оборони України Івана Руснака та директора Департаменту військової освіти і науки Міністерства оборони України Володимира Мірненка з іноземними радниками Крістофером Різо (США), Стасісом Палдунасом (Литва) та Вільямом Браяном Сильвестером (Канада), які надають експертно-дорадчу допомогу українському оборонному відомству у питаннях трансформації системи військової освіти.

У заході взяли участь заступник начальника Національного університету оборони України полковник Валерій Доброгурський та тимчасово виконуючий обов'язки заступника начальника університету з навчальної роботи полковник Микола Паламар. 

Учасники зустрічі докладно обговорили план заходів щодо імплементації рекомендацій за результатами огляду системи військової освіти, особливістю якого стало проведення інституційного аудиту професійної військової освіти, та висловилися з приводу необхідності внесення  коригуючих змін до базового плану проєкту “Професійна військова освіта”. Іван Руснак виразив сподівання на подальшу плідну співпрацю з іноземними експертами в межах роботи над зазначеним проєктом, що реалізується відповідно до наказу Міністерства оборони України про організацію заходів з оборонної реформи на середньострокову перспективу.

– Професійна військова освіта, яку офіцери здобувають на курсах лідерства різних рівнів у рамках пілотного проєкту, на сьогодні просунулася вперед, суттєво оновилася як з точки зору навчально-матеріального та матеріально-технічного оснащення, так і змістового наповнення. Звісно, є над чим працювати, і нині потрібно зосередити зусилля на подальшій імплементації стандарту НАТО “Освіта і підготовка”, особливо під час доопрацювання освітньо-професійних програм курсів професійної військової освіти L-2, L-3, L-4, – підкреслив перший заступник Міністра оборони України.

Своєю чергою, радник з питань професійної військової освіти при Представництві НАТО в Україні Стасіс Палдунас запевнив українську сторону у всебічній підтримці започаткованих нашою державою реформ у сфері військової освіти, які базуються не тільки на стандартах НАТО, але й міжнародних вимогах. Крім того, він зауважив, що наразі Україна досягла відчутного прогресу на шляху впровадження змін в організацію освітньої діяльності і в системі вищої освіти, і професійної військової освіти, тож має й надалі впевнено рухатися обраним курсом.  

 Детальніше: https://bit.ly/3rFm9EW