Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті презентовано "Методичні рекомендації з інтеграції ґендерних підходів у систему підготовці фахівців для сектору безпеки і оборони України"

  • >
  • >
  • >
  • В університеті презентовано "Методичні рекомендації з інтеграції ґендерних підходів у систему підготовці фахівців для сектору безпеки і оборони України"
22.04.2021

22 квітня в університеті проведено презентацію "Методичних рекомендацій з інтеграції ґендерних підходів у систему підготовці фахівців для сектору безпеки і оборони України". Збірку підготовлено авторським колективом, до складу якого входить радниця начальника університету з ґендерних питань Людмила Кримець під керівництвом Урядової уповноваженої з ґендерної політики Катерини Левченко.

Зазначені методичні рекомендації є прикладом інституалізації ґендерних підходів в освітньому процесі закладів вищої освіти. Це відповідає актуальним напрямам реалізації державної ґендерної політики інституціями сектору безпеки і оборони України, Програмі діяльності Уряду України, Національному плану дій на виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 "Жінки, мир, безпека" до 2025 року та Річній національній програмі під егідою Комісії Україна-НАТО.

Під час презентації до учасників звернулась Урядова уповноважена з ґендерної політики та провідні спеціалісти Офісу ООН Жінки в Україні. 

Участь у заході взяли представники всіх інститутів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського на чолі з начальником гуманітарного інституту, тимчасово виконуючим обов'язки заступника начальника університету полковником Василем Осьодло, а також представники Військового інституту танкових військ НТУ "ХПІ" та Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова.