Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті привітали жінок зі святом весни

07.03.2019

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського привітали жінок із прийдешнім святом – Міжнародним днем прав жінок і миру. В університеті працює і проходить службу близько 500 представниць прекрасної статі, з яких понад 100 ‒ військовослужбовці. Сьогодні на честь кожної прозвучали щирі компліменти і слова вдячності.

– Зважаючи на реалії сьогодення наше прекрасне жіноцтво відіграє особливу роль у суспільстві, державі і, в тому числі, в наших Збройних Силах. Попри всі негаразди і складнощі, виконуючи безліч професійних обов’язків та складних життєвих завдань, ви залишаєтеся ніжними жінками, лагідними мамами, вірними дружинами і справжніми берегинями родинного вогнища, – наголосив начальник університету генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко.

Він також додав, що важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі будь-яку професію без чарівних усмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець.

‒ Особливі слова вдячності хочу висловити представницям прекрасної статі, життя яких пов’язане із нашим навчальним закладом, ‒ зауважив керівник університету. ‒ Дякую вам за відданість обраній справі, невтомну працю, ентузіазм. Бажаю, щоб турботи були лише приємними, кожен день – осяяний новими успіхами та зігрітий любов’ю рідних і коханих.

Під час урочистих заходів жінкам вручили нагороди і заохочення від керівництва Міністерства оборони, Генерального штабу, начальника університету, народних депутатів.

Привітати представниць чарівної статі до університету завітав перший заступник Голови Синодального управління військового духовенства протоієрей Тарас Мельник. Капелан побажав жінкам плекати ніжність та доброту, адже саме такі риси кращої частини людства здатні уберегти суспільство від агресії та ворожнечі.

Капелан передав українським оборонницям слова привітання Блаженнійшого митрополита Київського і всієї України Епіфанія та вручив медалі «За жертовність і любов до України».

Родзинкою урочистостей став душевний концерт від чоловіків навчального закладу, під час якого продемонстрували фільм про жіночий колектив університету. Жінки полишали концертну залу із квітами, подарунками, посмішками та сяючими очима, а це означає що свято вдалося.