Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті продовжується навчальний процес з урахуванням обмежувальних протиепідемічних заходів

  • >
  • >
  • >
  • В університеті продовжується навчальний процес з урахуванням обмежувальних протиепідемічних заходів
01.04.2021

Університет продовжує навчати різні категорії військовослужбовців, враховуючи обмежувальні протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Освітній процес зі слухачами очної та заочної форм здобуття вищої освіти, а також лідерських курсів L-2, L-3 та L-4, наразі відбувається за “відкритою” тематикою з використанням платформи дистанційного навчання. Під час навчання активно використовується формат проведення онлайн консультацій.

Фахівці наукового центру дистанційного навчання університету щоденно забезпечують розміщення на платформі розкладу навчальних занять, графіків складання звітностей, завдань та інших навчально-методичних матеріалів, необхідних для самостійної роботи слухачів за всіма навчальними дисциплінами. У свою чергу, науково-педагогічні працівники інститутів університету значну увагу приділяють індивідуальній онлайн роботі зі слухачами щодо розроблення магістерських робіт.

Курсанти випускного курсу Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій університету днями повернулися з військового стажування. Разом з молодшими курсами вони продовжують навчання, суворо дотримуючись заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню у особового складу коронавірусної хвороби.

Днями у стінах навчального закладу завершилися чергові курси перепідготовки та підвищення кваліфікації, а також курси оборонного менеджменту. Надалі, курс підвищення кваліфікації з питань методичної майстерності та курс підвищення кваліфікації з питань організації та використання технологій дистанційного навчання в Збройних Силах України зі слухачами відбудеться в онлайн форматі.

Освітній процес зі слухачами курсів іноземних мову Збройних Силах України наразі призупинено, а слухачі повернулися до пунктів постійної дислокації.