Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті пройдуть чергові вищі академічні курси з питань запобігання корупції

12.05.2020

18 травня в університеті стартують чергові вищі академічні курси з питань запобігання корупції, які проводитимуться з використанням технологій дистанційного навчання фахівцями наукового центру проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони. Курси традиційно проводяться за сприяння Академії оборони Великої Британії.

Аудиторія слухачів доволі різноманітна – це представники основних структурних підрозділів МОУ, ГШ ЗСУ та ОВУ, які в рамках службової діяльності опікуються питаннями запобігання та протидії корупції, організації превентивних антикорупційних заходів.

З урахуванням досвіду організації попереднього онлайн курсу, який проводився в такому форматі вперше, доопрацьовано матеріали та акцентовано увагу на практичних аспектах дотримання правил доброчесної поведінки, застосування правових механізмів зниження ризиків корупції в умовах військової служби.

Для підвищення ефективності дистанційного навчання передбачено залучення фахівців профільних підрозділів МОУ, а також іноземних експертів, які проведуть заняття в режимі відеоконференції.

До занять можуть долучитись усі бажаючі. Звертайтесь для реєстрації: 21-357; (044) 271-08-43; (063) 470-13-30); e-mail: BITEC@ukr.net.