Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті проведено змагання зі спортивної риболовлі та культурно-оздоровче свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту України

  • >
  • >
  • >
  • В університеті проведено змагання зі спортивної риболовлі та культурно-оздоровче свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту України
14.09.2019

Відповідно до плану-календарю спортивних заходів університету на 2019–2020 навчальний рік, з нагоди Дня фізичної культури і спорту України та з метою покращення фізичного розвитку, підвищення працездатності і службової активності військовослужбовців, зміцнення військових колективів на водно-спортивній базі університету було проведено змагання з спортивної риболовлі та культурно-оздоровче свято.

За звання кращої команди зі спортивної риболовлі, яка включена до Спартакіади університету, змагалися вісім команд нашого вишу. В командному заліку перше місце вибороли представники командно-штабного інституту застосування військ (сил). Друге місце посіли військовослужбовці інституту авіації та протиповітряної оборони, третіми стала збірна команда інституту забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій.

В особистому заліку перемогу з результатом 889 г виловленої риби здобув представник командно-штабного інституту застосування військ (сил) полковник Олексій Ріман. Друге місце посів представник цього ж підрозділу полковник Олександр Марченко з результатом 808 г. Третім став полковник Олексій Єфремов, представник інституту авіації та протиповітряної оборони, з результатом 550 г. Хочеться також зазначити, що полковник Олексій Єфремов з результатом 460 г став переможцем в номінації “Найбільша риба за вагою”.

Кращими в інших видах змагань стали наступні підрозділи університету.

У пляжному волейболі – команда інституту державного військового управління. Бойовий дух команди вражав глядачів, саме про цих військових існує висловлювання “В здоровому тілі здоровий дух”. У грі в городки перемогла команда центру воєнно-стратегічних досліджень. Влучність і точність, ось що допомогло отримати перемогу цій команді. Гру в дартс виграв представник гуманітарного інституту, який з посмішкою на обличчі здобув перемогу з відривом в 12 очок. У бадмінтоні не було рівних представнику збірної команди центрів, управлінь, відділів та служб університету. Команда центру воєнно-стратегічних досліджень – переможець змагань з військово-прикладного плавання. Ці хлопці відчували себе як “риба у воді” незважаючи на автомати за спиною. На Курсу витримки та виживання не було рівних збірній команді центрів, управлінь, відділів, служб університету. Цим військовослужбовцям довелося подолати тактичну смугу перешкод, водну перешкоду з пораненим військовослужбовцем та здійснити марш через заболочену місцевість.

Крім змагань учасники свята виявляли найкращих в різноманітних конкурсах. Так, в конкурсі на краще оформлення місця розташування підрозділу перемогли представники збірної команди від центрів, управлінь, відділів та служб, які дуже творчо підійшли до оформлення.

Приховані таланти відкрились під час виконання пісень. Так, під час виконання української пісні перемогу в конкурсі здобули представники гуманітарного інституту, які солов’їним щебетанням зачарували не лише присутніх, а й навколишню природу. Неймовірну харизму та чудове виконанням пісні “Караоке” дали можливість здобути перемогу представникам інституту авіації та протиповітряної оборони.

Також відбувся цікавий конкурс на кращу гарячу страву приготовлену на вогнищі. Переможцями в цій номінації стала збірна команда центрів, управлінь, відділів та служб університету.

Дякуємо всім учасникам цього чудового свята і пам’ятайте, що у здоровому тілі – здоровий дух! Зі святом!!!