Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті розпочала роботу екзаменаційна комісія з атестації слухачів випускних курсів

29.05.2020

Сьогодні, 29 травня 2020 року в університеті відбулося перше засідання екзаменаційної комісії щодо атестації слухачів випускних курсів очної та заочної форм навчання під головуванням заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерала-лейтенанта Віктора Бокія.

У зв’язку з обмежувальними заходами, введеними  на території України з метою запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19, атестація слухачів проводитиметься комбінованим способом з використанням центрального репозиторію ресурсів системи дистанційного навчання Збройних Сил України.

Екзаменаційна комісія працюватиме в університеті до 18 червня 2020 року. Понад 90% голів підкомісій екзаменаційної комісії є представниками органів військового управління.

Як зазначив генерал-лейтенант Віктор Бокій, головним завданням комісії є об’єктивне оцінювання знань, умінь та практичних навичок, набутих слухачами протягом навчання в університеті та прийняття на цій основі обґрунтованого рішення щодо присвоєння офіцерам відповідних освітніх ступенів.

У ході засідання голова комісії ознайомив членів комісії з основними вимогами та порядком проведення атестації.

Варто зазначити, що крім офіцерів-слухачів у поточному році вперше відбудеться випуск курсантів навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій з присвоєнням освітнього ступеня “бакалавр”. Курсанти складуть комплексні іспити з фахових дисциплін та отримають первинне офіцерське звання “лейтенант”.

Під час засідання екзаменаційної комісії керівники структурних підрозділів університету доповіли про готовність до атестації.

‒ На підставі доповідей начальників інститутів можна зробити висновок, що слухачі випускних курсів та матеріально-технічна база навчального закладу до атестації у 2020 році ‒ готові. Тож, бажаю всім нам об’єктивної та конструктивної роботи, ‒ підсумував під час засідання голова екзаменаційної комісії генерал-лейтенант Віктор Бокій.

Тож, на випускників чекає доволі нелегка, але насичена і цікава презентація результатів навчання в університеті та, як підсумок, отримання дипломів про вищу освіту.