Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті розпочалася атестація слухачів випускних курсів

01.06.2020

Сьогодні, 1 червня 2020 року в університеті були проведені перші комплексні іспити та захист магістерських робіт слухачами випускних курсів очної та заочної форм навчання. До атестації приступило близько 700 випускників тактичного, оперативно-тактичного та оперативно-стратегічного рівнів, серед яких 1 військовослужбовець Китайської Народної Республіки.

У зв’язку з обмежувальними заходами, введеними  на території України з метою запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19, у цьому році атестація слухачів проводиться комбінованим способом з використанням центрального репозиторію ресурсів системи дистанційного навчання Збройних Сил України.

Крім офіцерів-слухачів у поточному році до здачі комплексних іспитів також приступили курсанти навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій для здобуття освітнього ступеня “бакалавр” та отримання звання “лейтенант”.

Екзаменаційна комісія працюватиме в університеті до 18 червня 2020 року.

Як зазначив голова екзаменаційної комісії заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Віктор Бокій на першому засіданні, головним завданням комісії є об’єктивне оцінювання знань, умінь та практичних навичок, набутих слухачами протягом навчання в університеті та прийняття на цій основі обґрунтованого рішення щодо присвоєння офіцерам відповідних освітніх ступенів.